12:05 Olympics Women's Curling: China vs Denmark Channel 37
12:05 Olympics Women's Curling: OA from Russia vs Japan Channel 38
12:05 Olympics Women's Curling: South Korea vs Great Britain Channel 39
12:05 Olympics Women's Curling: USA vs Canada Channel 40
12:15 Soccer Gil Vicente - Sporting B Channel 41
12:15 Olympics Biathlon - Women's 12.5km Mass Start Channel 42
12:20 Olympics Women's Skeleton Channel 43

13:00 Soccer - 2. Bundesliga Arminia Bielefeld - Darmstadt Channel 44
13:00 Soccer - 2. Bundesliga FC Ingolstadt - St. Pauli Channel 45
13:00 Soccer - 2. Bundesliga Fortuna Dusseldorf - Greuther Furth Channel 46
13:00 Soccer - 2. Bundesliga Holstein Kiel - Aue Channel 47
13:00 Soccer - 2. Bundesliga Simulcast / Konferenz Channel 48
13:00 Soccer - LaLiga Las Palmas - Sevilla Channel 49
13:00 Soccer - Romania Sepsi - Concordia Channel 50
13:00 Soccer HJK Helsinki - KTP Channel 51
13:00 Soccer Stal Kamianske - PFC Oleksandria Channel 52
13:00 Soccer Suphanburi - Nakhon Ratchasima Channel 53
13:10 Olympics Hockey: Slovenia vs Slovakia Channel 54
13:10 Olympics Hockey: USA vs OA from Russia Channel 55

13:30 Soccer - FA Cup Sheffield Wednesday - Swansea City Channel 56
13:30 Soccer - Scotland Ross County - Hearts Channel 57
13:30 Olympics Ski Jumping - Men's Individual Large Hill Final Channel 61

14:00 Soccer - Super Lig Sivasspor - Osmanlispor Channel 62
14:00 Soccer AIK - Syrianska Channel 63
14:00 Soccer FC Vereya - CSKA-Sofia Channel 64
14:00 Soccer Kalmar - Atvidabergs Channel 65
14:00 Soccer Oddevold - Halmstad Channel 66
14:00 Soccer Police Tero - Bangkok Utd Channel 67
14:00 Hockey - Liiga KooKoo - Ilves Channel 68
14:05 Rugby Stormers - Jaguares Channel 69

14:30 Soccer - Serbia FK Crvena zvezda - Javor Channel 70
14:45 Rugby - Top 14 RC Toulonnais - Stade Francais Paris Channel 71

15:00 Soccer - Israel Maccabi Tel Aviv - Hapoel Raanana Channel 72
15:00 Soccer - Ligue 2 Lorient - Auxerre Channel 73
15:00 Soccer - Serie A Udinese - AS Roma Channel 74
15:00 Soccer - Serie B Empoli - Parma Channel 75
15:00 Soccer Banik Ostrava - Slovacko Channel 76
15:00 Soccer FC Zlin - Dukla Prague Channel 77
15:00 Soccer FK Baumit Jablonec - FK Teplice Channel 78
15:00 Soccer Mlada Boleslav - Karvina Channel 79
15:00 Soccer NK Osijek - HNK Rijeka Channel 80
15:15 Hockey - HockeyAllsvenskan BIK Karlskoga - Almtuna Channel 81
15:15 Hockey - HockeyAllsvenskan Oskarshamn - AIK Channel 82
15:15 Hockey - HockeyAllsvenskan Timra - Sodertalje Channel 83

15:30 Soccer - Bundesliga Simulcast / Konferenz Channel 84
15:30 Soccer - Bundesliga FC Koln - Hannover 96 Channel 85
15:30 Soccer - Bundesliga Hamburger SV - Bayer Leverkusen Channel 86
15:30 Soccer - Bundesliga SC Freiburg - Werder Bremen Channel 87
15:30 Soccer - Bundesliga Wolfsburg - Bayern Munich Channel 88
15:30 Soccer - Ekstraklasa Wisla Plock - Zaglebie Lubin Channel 89
15:30 Soccer Viikingit - JJK Jyvaskyla Channel 90
15:30 NASCAR NASCAR Xfinity Series Qualifying Channel 59

16:00 Soccer - Austria Rapid Vienna - Sturm Graz Channel 92
16:00 Soccer - Championship QPR - Bolton Channel 93
16:00 Soccer - FA Cup Brighton - Coventry Channel 94
16:00 Soccer - FA Cup West Brom - Southampton Channel 95
16:00 Soccer - LaLiga2 Osasuna - Reus Deportiu Channel 96
16:00 Soccer Everton - CD Universidad Catolica Channel 97
16:00 Soccer Silkeborg - Lyngby Channel 98
16:00 Soccer Sirius - Osters Channel 99
16:00 Soccer Sundsvall - Norrby Channel 1
16:00 Soccer Vorskla Poltava - Veres Rivne Channel 2
16:00 Hockey - Liiga IFK Helsinki - Hameenlinna Channel 3
16:00 Hockey - Liiga JYP Jyvaskyla - Jukurit Channel 4
16:00 Hockey - Liiga Karpat Oulu - SaiPa Channel 5
16:00 Hockey - Liiga Pelicans - Assat Channel 6
16:00 Hockey - Liiga TPS Turku - Lukko Rauma Channel 7
16:00 Basketball Bayern Munich - Ulm Channel 8
16:00 Handball Vive Kielce - Celje Channel 9
16:00 Rugby - Aviva Premiership Leicester Tigers - Harlequins Channel 10
16:00 Rugby - Aviva Premiership Northampton Saints - London Irish Channel 11
16:00 Rugby - Aviva Premiership Worcester Warriors - Gloucester Channel 12
16:10 Handball Kolding - GOG Channel 13
16:15 Soccer - LaLiga Eibar - Barcelona Channel 14
16:15 Soccer Asteras Tripolis - Atromitos Channel 15
16:15 Rugby - Pro14 Leinster - Scarlets Channel 16
16:15 Rugby Lions - Sharks Channel 17

16:30 Soccer Cherno More - Beroe Stara Zagora Channel 18
16:30 Soccer Vysocina Jihlava - Slavia Prague Channel 19
16:45 Soccer VPS - TPV Channel 20

17:00 Soccer - Israel Moadon Sport Ashdod - Hapoel Akko Channel 21
17:00 Soccer - Ligue 1 Paris SG - Strasbourg Channel 22
17:00 Soccer - Portugal Aves - Maritimo Channel 23
17:00 Soccer - Super Lig Fenerbahce - Alanyaspor Channel 24
17:00 Soccer Istra 1961 - NK Lokomotiva Zagreb Channel 25
17:00 NCAAB SMU vs UCF *ESPNU* Channel 26
17:15 Soccer - Israel Bnei Sakhnin - Maccabi Haifa Channel 27

17:30 Hockey - Liiga KalPa Kuopio - Vaasan Sport Channel 28
17:30 Handball Paris SG - SG Flensburg-Handewit Channel 29
17:30 Handball Telekom Veszprem - Meshkov Brest Channel 30

18:00 Soccer - Belgium Antwerp - KV Oostende Channel 31
18:00 Soccer - Ekstraklasa Jagiellonia Bialystok - Cracovia Krakow Channel 32
18:00 Soccer - LaLiga2 Alcorcon - Tenerife Channel 33
18:00 Soccer - LaLiga2 Real Oviedo - Albacete Channel 34
18:00 Soccer - Serie A Chievo - Cagliari Channel 35
18:00 Hockey - HockeyAllsvenskan Troja/Ljungby - Modo Channel 36
18:00 NCAAB Syracuse vs Miami *CBS* Channel 37
18:00 NCAAB Texas vs #23 Oklahoma *ESPN* Channel 38
18:00 NCAAB Virginia Tech vs Georgia Tech *ESPN2* Channel 39
18:00 NCAAB Providence vs Butler *FOX* Channel 40
18:00 NCAAB Navy vs Boston University *CBSSN* Channel 41
18:00 Basketball Cremona - Torino Channel 42
18:00 Basketball Monaco - Lyon-Villeurbanne Channel 43
18:00 NASCAR NASCAR Monster Energy Cup Series Final Practice Channel 59
18:00 Rugby - Top 14 Top 14 Multiplex Channel 44

18:30 Soccer - Austria AC Wolfsberger - FC Trenkwalder Admira Channel 45
18:30 Soccer - Austria LASK Linz - SCR Altach Channel 46
18:30 Soccer - Austria SV Mattersburg - Austria Vienna Channel 47
18:30 Soccer - Bundesliga Schalke - TSG Hoffenheim Channel 48
18:30 Soccer - Eredivisie Vitesse - Excelsior Channel 49
18:30 Soccer - FA Cup Huddersfield - Manchester United Channel 50
18:30 Soccer - LaLiga CD Alaves - Deportivo La Coruna Channel 51
18:30 Soccer Bohemians 1905 - FC Brno Channel 52
18:30 Rugby - Pro14 Cardiff Blues - Munster Channel 53

19:00 NHL Los Angeles Kings vs Buffalo Sabres Channel 54
19:00 Soccer - Swiss Super League Basel - St. Gallen Channel 55
19:00 Soccer - Swiss Super League Lugano - Grasshoppers Channel 56
19:00 Soccer - Swiss CL Rapperswil - Schaffhausen Channel 57
19:00 NCAAB Iowa State vs Kansas State *ESPNU* Channel 61
19:00 NCAAB Quinnipiac vs Fairfield *ESPN3* Channel 62
19:00 NCAAB VMI vs The Citadel *ESPN3* Channel 63
19:00 Basketball Bayreuth - Alba Berlin Channel 64
19:15 Soccer - Portugal Benfica - Boavista Channel 65

19:30 Soccer - Israel Hapoel Beer Sheva - Maccabi Petah Tikva Channel 66
19:30 Soccer Cruzeiro - Villa Nova MG Channel 67
19:30 Soccer Santo Andre - Bragantino Channel 68
19:30 Basketball Gilboa Galil - Hapoel Tel-Aviv Channel 69
19:30 Handball Barcelona - Wisla Plock Channel 70
19:45 Soccer - Eredivisie NAC Breda - AZ Alkmaar Channel 71
19:45 Soccer - Eredivisie PSV - Heerenveen Channel 72
19:45 Soccer - Romania CFR Cluj - FC Astra Giurgiu Channel 73

20:00 NBA 2018 NBA All-Star Practice and Media Day Channel 1
20:00 NHL Anaheim Ducks vs Minnesota Wild Channel 74
20:00 NHL New York Rangers vs Ottawa Senators Channel 75
20:00 Soccer - Belgium Lokeren - KV Kortrijk Channel 76
20:00 Soccer - Belgium Zulte-Waregem - Eupen Channel 77
20:00 Soccer - LaLiga2 Lorca FC - Sporting Gijon Channel 78
20:00 Soccer - Ligue 1 Multiplex Channel 79
20:00 Soccer - Ligue 1 Amiens - Toulouse Channel 80
20:00 Soccer - Ligue 1 Angers - St Etienne Channel 81
20:00 Soccer - Ligue 1 Caen - Rennes Channel 82
20:00 Soccer - Ligue 1 Montpellier - Guingamp Channel 83
20:00 Soccer - Ligue 1 Troyes - Metz Channel 84
20:00 Soccer Sport Boys - San Jose Channel 85
20:00 NCAAB Alabama vs Kentucky *CBS* Channel 86
20:00 NCAAB Indiana vs Iowa *ESPN* Channel 87
20:00 NCAAB Missouri vs LSU *ESPN2* Channel 88
20:00 NCAAB #2 Michigan State vs Northwestern *FOX* Channel 89
20:00 NCAAB East Tennessee State vs Western Carolina *ESPN3* Channel 90
20:00 NCAAB Furman vs Samford *ESPN3* Channel 91
20:00 NCAAB Southern Illinois vs Indiana State *ESPN3* Channel 92
20:00 NCAAB Toledo vs Ball State *ESPN3* Channel 93
20:00 NCAAB Akron vs Kent State *CBSSN* Channel 94
20:00 NCAAB Florida International vs Florida Atlantic *STV* Channel 95
20:00 NCAAB George Mason vs La Salle *NTV* Channel 96
20:00 Boxing Feigenbutz vs. Liebenberg - Undercards Channel 97
20:00 Handball PPD Zagreb - Nantes Channel 98
20:00 MMA Polaris 6 Channel 99
20:00 NASCAR NASCAR Xfinity Series Race: PowerShares QQQ 300 Channel 59
20:00 Golf PGA Tour - Genesis Open Channel 60

20:30 Soccer - Belgium Club Brugge KV - Genk Channel 2
20:30 Soccer - Ekstraklasa Wisla Krakow - Arka Gdynia Channel 3
20:30 Soccer - LaLiga2 Gimnastic - Real Zaragoza Channel 4
20:30 Basketball Nanterre - Le Mans Channel 5
20:30 Handball Leipzig - SC Magdeburg Channel 6
20:35 Soccer TNS - Dumbarton Channel 7
20:45 Soccer - Eredivisie Den Haag - Willem II Channel 8
20:45 Soccer - FA Cup FA Cup Draw Channel 9
20:45 Soccer - LaLiga Malaga - Valencia Channel 10
20:45 Soccer - Serie A Genoa - Inter Channel 11
20:45 Basketball Cantu - Brescia Channel 12
20:45 Handball St. Raphael - Anaitasuna Channel 13
20:45 Rugby - Top 14 Lyon - Clermont Channel 14

21:00 Soccer - Argentina Argentinos Jrs - Atletico Tucuman Channel 15
21:00 Soccer - Argentina San Lorenzo - Newell's Old Boys Channel 16
21:00 Soccer Wanderers - Penarol Channel 17
21:00 NCAAB Memphis vs Tulane *ESPNU* Channel 18
21:00 NCAAB Fort Wayne vs North Dakota State *ESPN3* Channel 19
21:00 NCAAB Western Illinois vs South Dakota State *STV* Channel 20
21:00 Boxing George Groves vs. Chris Eubank Jr. Channel 21

21:30 Soccer - Portugal Estoril - Belenenses Channel 22
21:30 NCAAB #10 Auburn vs South Carolina *SECN* Channel 23
21:30 NCAAB Miami (OH) vs Ohio *ESPN3* Channel 24
21:30 NCAAB Troy vs Appalachian State *ESPN3* Channel 25
21:30 Golf Chubb Classic Channel 58

22:00 NHL Edmonton Oilers vs Arizona Coyotes Channel 26
22:00 Soccer Palestino - Colo Colo Channel 27
22:00 Soccer Sao Caetano - Ferroviaria Channel 28
22:00 Golf PGA Tour - Genesis Open Channel 60
22:00 NCAAB #21 Texas A&M vs Arkansas *ESPN* Channel 29
22:00 NCAAB Florida vs Vanderbilt *ESPN2* Channel 30
22:00 NCAAB NC State vs Wake Forest *ACCN* Channel 31
22:00 NCAAB Notre Dame vs Boston College *ACCN* Channel 32
22:00 NCAAB BYU vs San Diego *ESPN3* Channel 33
22:00 NCAAB Fairleigh Dickinson vs St. Francis (BKN) *ESPN3* Channel 34
22:00 NCAAB Kennesaw State vs Stetson *ESPN3* Channel 35
22:00 NCAAB UNC Greensboro vs Mercer *ESPN3* Channel 36
22:00 NCAAB UNLV vs San Diego State *CBSSN* Channel 37
22:00 NCAAB VCU vs George Washington *STV* Channel 38
22:15 Soccer Real Potosi - Destroyers Channel 39

22:30 Soccer Santa Cruz - Nautico Channel 40
22:30 NCAAB #3 Villanova vs #4 Xavier *FOX* Channel 41
22:30 NCAAB Eastern Michigan vs Central Michigan *ESPN3* Channel 42
22:30 NCAAB Nicholls vs Central Arkansas *ESPN3* Channel 43
22:30 NCAAB Omaha vs South Dakota *ESPN3* Channel 44
22:30 NCAAB Western Michigan vs Northern Illinois *ESPN3* Channel 45
22:30 Boxing Vincent Feigenbutz vs. Ryno Liebenberg Channel 97

23:00 NBA NBA Talent Challenge Channel 1
23:00 Hockey College Hockey - Ohio State at Minnesota Channel 46
23:00 NCAAB Wofford vs Chattanooga *ESPN3* Channel 47
23:00 NCAAB UAB vs Southern Miss *STV* Channel 48
23:00 Rugby USA - Chile Channel 49
23:15 Soccer - Argentina Temperley - CA Independiente Channel 50
23:15 NCAAB McNeese vs New Orleans *STV* Channel 51

23:30 Soccer Cerro Porteno - Sol de America Channel 52
23:30 NCAAB Texas A&M-CC vs Lamar *ESPN3* Channel 53

00:00 NBA NBA Tip-Off Channel 1
00:00 NCAAB #20 West Virginia vs #13 Kansas *ESPN* Channel 54
00:00 NCAAB Northern Iowa vs Illinois State *ESPN2* Channel 55
00:00 NCAAB #18 Tennessee vs Georgia *SECN* Channel 56
00:00 NCAAB South Carolina Upstate vs Jacksonville *ESPN3* Channel 57
00:00 NCAAB #24 Nevada vs Utah State *CBSSN* Channel 61
00:00 NCAAB Marshall vs North Texas *STV* Channel 62
00:00 NCAAB Duquesne vs Saint Joseph's *NTV* Channel 63
00:00 NCAAB Saint Louis vs Richmond *NTV* Channel 64
00:00 Soccer - Mexico Cruz Azul - Puebla Channel 65
00:00 Soccer Puerto Cabello - Estudiantes Merida Channel 66
00:00 Rugby Uruguay - Argentina B Channel 67

00:30 NCAAB Savannah State vs Norfolk State *STV* Channel 68
00:30 NCAAB Pennsylvania vs Cornell *NTV* Channel 69
00:30 Soccer Universidad de Concepcion - Curico Unido Channel 70
00:30 Soccer Veranopolis - Gremio Channel 71

01:00 NBA Players Only: Shaq and Kobe Channel 1
01:00 NHL Montreal Canadiens vs Vegas Golden Knights Channel 72
01:00 NHL Montreal Canadiens vs Vegas Golden Knights - French Channel 98
01:00 NHL New Jersey Devils vs Tampa Bay Lightning Channel 73
01:00 NHL Toronto Maple Leafs vs Pittsburgh Penguins Channel 74
01:00 NCAAB Fordham vs Dayton *FSN* Channel 75
01:00 NCAAB Colorado State vs Fresno State *ESPN3* Channel 76
01:00 NCAAB Lipscomb vs Florida Gulf Coast *ESPN3* Channel 77
01:00 NCAAB NJIT vs North Florida *ESPN3* Channel 78
01:00 NCAAB Saint Peter's vs Marist *ESPN3* Channel 79
01:00 NCAAB UTEP vs Old Dominion *ESPN3* Channel 80
01:00 NCAAB UT San Antonio vs Charlotte *STV* Channel 81
01:00 NCAAB Brown vs Dartmouth *NTV* Channel 82
01:00 NCAAB Massachusetts vs Davidson *NTV* Channel 83
01:00 NCAAB Princeton vs Columbia *NTV* Channel 84
01:05 Olympics Men's Curling: Norway vs Denmark Channel 87
01:05 Olympics Men's Curling: USA vs Japan Channel 88
01:05 Olympics Men's Curling: Switzerland vs Canada Channel 89

01:30 NCAAB #7 Texas Tech vs Baylor *ESPNU* Channel 85
01:30 Soccer - Argentina Rosario Central - Olimpo Bahia Blanca Channel 86

02:00 NBA 2018 NBA All-Star Saturday Night Channel 1
02:00 NHL Detroit Red Wings vs Nashville Predators Channel 2
02:00 NCAAB Oklahoma State vs TCU *ESPN2* Channel 3
02:00 NCAAB Rutgers vs Maryland *BTN* Channel 4
02:00 NCAAB Colorado vs Washington *PAC12* Channel 5
02:00 NCAAB Little Rock vs Arkansas State *ESPN3* Channel 6
02:00 NCAAB Pepperdine vs #9 Gonzaga *ESPN3* Channel 7
02:00 NCAAB UT Arlington vs Louisiana *ESPN3* Channel 8
02:00 NCAAB Western Kentucky vs Rice *ESPN3* Channel 9
02:00 NCAAB Morehead State vs Belmont *CBSSN* Channel 10
02:00 Soccer - Mexico Tigres UANL - Atlas Channel 11
02:00 Boxing Devon Alexander vs. Victor Ortiz Channel 12
02:00 MMA Eddie Bravo Invitational 15: The Featherweights Channel 13
02:00 Motorcycle Racing Monster Energy Supercross: Arlington Channel 14
02:00 Olympics Freestyle Skiing - Men's Slopestyle Channel 90
02:06 Soccer - Mexico Club Leon - Queretaro Channel 15
02:15 Olympics Alpine Skiing - Men's Giant Slalom Channel 91
02:15 NCAAB #14 North Carolina vs Louisville *ESPN* Channel 16

02:30 NHL Washington Capitals vs Chicago Blackhawks Channel 17
02:30 NCAAB Ole Miss vs Mississippi State *SECN* Channel 18

03:00 NCAAB Bradley vs Valparaiso *ESPN3* Channel 19
03:00 NCAAB CSU Northridge vs CS Fullerton *ESPN3* Channel 20
03:00 Golf ISPS Handa Women's Australian Open Channel 60

03:30 NCAAB Yale vs Harvard *ESPNU* Channel 22
03:30 Soccer - Mexico Club Tijuana - Pumas UNAM Channel 23
03:30 Rugby Canada - Brazil Channel 24

04:00 NHL Boston Bruins vs Vancouver Canucks Channel 25
04:00 NHL Florida Panthers vs Calgary Flames Channel 27
04:00 NCAAB Utah vs Washington State *ESPN2* Channel 28
04:00 NCAAB Marquette vs Creighton *FSN* Channel 29
04:00 NCAAB #15 Saint Mary's vs Portland *ESPN3* Channel 30
04:00 NCAAB Grand Canyon vs CSU Bakersfield *ESPN3* Channel 31
04:00 Soccer - Mexico Necaxa - Monterrey Channel 32
04:00 Boxing Danny Garcia vs. Brandon Rios Channel 33
04:06 Soccer - Mexico Guadalajara Chivas - Pachuca Channel 34
04:10 Olympics Hockey: Germany vs Norway Channel 92
04:10 Olympics Women's Hockey: Switzerland W vs Korea W Channel 93
04:15 NCAAB Oregon vs UCLA *ESPN* Channel 35

04:30 NCAAB Hawai'i vs UC Riverside *FSN* Channel 36

05:00 NCAAB Oregon State vs USC *FS1* Channel 37
05:00 Boxing Monserrat Alarcon vs. Arely Mucino Channel 38
05:15 Olympics Freestyle Skiing - Men's Slopestyle Final Channel 90

05:45 Olympics Alpine Skiing - Men's Giant Slalom Channel 91